logologo4

  Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)French (Fr)
Aktuality

FRANCHISING FÓRUM 2022 on-line

News image

        Od 1.11. - 30.11.2022 on-line na www.franchisinforum.cz probíhá virtuální konference Franchising Forum 202...

Celý článek

Školení pro začínající i pokročilé

News image

  PRAHA   24.11.2022 od 10.00 hod.   Získáte informace o následujících tématech: Co všechno by měl budoucí franchi...

Celý článek

Seminář " Budování franchisové sítě

News image

  OLOMOUC 5.10. 2022 ... jak na to? ... jak na franchisanty? Budování franchisové sítě                            ...

Celý článek

Jak vybudovat či zdokonalit koncept

Praha, 15.4.2021 od 10 do 13 hod.Česká asociace franchisingua poradenská kancelář RNDr. Jiřího Lošťákapořádá specializov...

Celý článek

Webinář FRANCHISING - vize z krize

News image

Zdarma je k dispozici webinář, který naše kancelář připravila pro zájemce o franchising ve spolupráci s Asociací malých ...

Celý článek

More in: Aktuality

EXTÉRIA

Extéria logo

... aktuálně nejrychleji rostoucí síť v oblasti zprostředkování služeb v ČR, vhodná pro všechny bývalé makléře, pojišťovací agenty, a všechny ostatní, které baví obchodní jednání a kteří hledají novou motivaci. Koncept je řádným člšnšm České asociace franchisingu. 

(Pozn.: Jiří Lošťák, franchisový poradce)

 

IMG 6700a

 

Společnost EXTÉRIA s.r.o. byla založena za účelem budování sítě specializovaných poradenských kanceláří, jejichž úkolem je poskytnout zázemí obchodním zastoupením v regionech, které budou v kontaktu s klienty. Zázemím se rozumí plně profesionální tým techniků, komisařů, manažerů a dalších specialistů, kteří budou zpracovávat požadavky klientů v oblasti zpracování dokumentace, vedení evidencí, školení atd. z bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO). Oddělení odbornosti od obchodní stránky je zásadním rozdílem od všech podobných firem v oboru. Díky rozdělení činností na obchodní činnost a odbornou činnost je možné dosáhnout velmi zajímavého výkonu i rozsahu působnosti.

 

Informace o historii společnosti je na webu na adrese www.exteria.cz.

 

EXTÉRIA, s.r.o. – profesionální služby v BOZP a PO

Extéria s.r.o. patří k předním profesionálním společnostem působící v České republice s hlavním cílem, poskytovat kvalitní služby v oblasti bezpečnosti práce BOZP a požární ochrany PO u právnických osob a podnikajících fyzických osob OSVČ. Dále svou činnost v oblasti BOZP a PO poskytuje ve školství a ve státní správě. Filozofií společnosti je dlouhodobá spolupráce s cílem ochránit firmy a státní instituce před sankcemi ze strany státních kontrolních úřadů. Zaměstnanci jsou osoby odborně způsobilé v prevenci rizik dle zákona č.309/2006 Sb. v BOZP a technici požární ochrany. Vlastní veškerá potřebná osvědčení vydané společnosti TUV SUD Czech, s.r.o. a Ministerstvem vnitra.

 

Komplexní servis v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany

Hlavní náplní činnosti firmy je poskytnout komplexní servis v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, dle platné legislativy u všech klientů. Nabízí zpracování veškeré dokumentace v oblasti BOZP a PO, dle platné legislativy, profesionální školení zaměstnanců a vedoucích zaměstnanců v oblasti BOZP a PO, posouzení požárního nebezpečí vč. začlenění, poradenství v BOZP a PO, prodej výstražného značení, hasicích přístrojů, revize hasicích přístrojů, revize elektrických spotřebičů a el. Instalace budov. Samostatnou kapitolou je internetový obchod s bezpečnostními tabulkami, hasicími přístroji a prostředky atd.

 

Zastupování klientů při kontrolách státního odborného dozoru

Zcela ojedinělá je služba je zastupování klientů osobou odborně způsobilou v prevenci rizik, technikem BOZP a PO, při kontrolách státního odborného dozoru, kterým je Oblastní Inspektorát práce (OIP), Hasičský záchranný sbor (HZS), Krajská hygienická stanice (KHS).

 

Pravidelný servis

Firma nenabízí pouhou konzultaci a nezávaznou prohlídku pracovišť, jak je mnohdy obvyklé. Pracovníci firmy navštíví pracoviště klienta, kde provedou kontrolní činnost, upozorní na nedostatky. Zavedou celou agendu do systému, který hlídá termíny jednotlivých školení a revizí. Dále pak spolupracují na odstraňování závad. Administrativní agenda je vedena v centrále a na pobočkách společnosti.


 

Krok před legislativou

Společnost již od svého působení v této oblasti (2012) má své spolupracovníky zaměstnané v trvalém pracovním poměru. Technické a materiální zázemí firmy, neustále vzdělávání zaměstnanců s profesionálním potenciálem znalostí všech předpisů, norem a zákonů, vytváří předpoklady pro kvalitně a profesionálně odvedenou práci. Vnitřní kontrolní systém snižuje možnost omylu a nekvalitní práce na minimum a naopak znalosti jednotlivých pracovníků vytváří obrovský potenciál vědomostí, který je dán klientům k dispozici. V těchto ohledech jsou výsledky firmy nesrovnatelné s prací firem "obývákového typu". Zaměstnanci jsou pravidelně vysíláni na pravidelná školení v oblasti BOZP pořádané Inspektorátem práce (OIP) a ROVS - Rožnovským vzdělávacím servisem pro oblast BOZP a PO.

 

Velký počet referencí

Společnost má více jak 4000 spokojených klientů v různých oblastech podnikání (administrativa, výroba, služby, lékařství, stavebnictví, obchodní řetězce, telekomunikace a IT, doprava a skladování, atd.) Dále řadu státních a příspěvkových organizací jako jsou mateřské školky, základní školy a úřady obecní, městské a krajské.

 

 

 

Partneři

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
prev
next

partner

News image

                                         

AVEX SYSTEMS

News image

  AVEX SYSTEMS Partner v oblasti zrostředkování exportu a importu franchisových systém...

www.podnikani-franchising.cz

News image

  Internetový časopis, který se věnuje problematice franchisingu a podnětům pro všechny p...

www.topfranchising.cz

News image

   Franchisingový portál, který poskytuje kvalitní informace k franchisovému podnikání ...

ŠKOLA FRANCHISINGU

News image

Poradenská kancelář je garantem projektu, na kterém spolupracuje s Franchise & Retail Ac...

Aktuální nabídka franchis

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
prev
next
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image