logologo4

  Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)French (Fr)
Aktuality

Školení pro začínající i pokročilé

News image

  PRAHA   21.2.2023 od 9.30 hod.   Získáte informace o následujících tématech: Co všechno by měl budoucí franchiso...

Celý článek

PF 2023

News image

                                    .

Celý článek

PF 2023

News image

                                    .

Celý článek

PF 2023

News image

                                    .

Celý článek

FRANCHISING FÓRUM 2022 on-line

News image

        Od 1.11. - 30.11.2022 on-line na www.franchisinforum.cz probíhá virtuální konference Franchising Forum 202...

Celý článek

More in: Aktuality

Služby

MIDAS

Logo fondo transparente Midas

MIDAS, USA – Francie: Opravy a servisní služby pro automobily všech značek!

Tímto konceptem se zájemcům o franchisové podnikání v ČR a na Slovensku naskýtá mimořádná možnost stát se partnerem SVĚTOVÉ JEDNIČKY v sektoru opravárenství a servisních služeb pro automobily všech značek, která je na trhu již téměř 50 let. MIDAS má více než 2.300 vlastních a franchisových servisů v 19 zemích světa, včetně USA a Kanady. Celkový obrat činí přibližně 200 mil. amerických dolarů. V Evropě je zastoupen především ve Francii, Španělsku, Portugalsku a Belgii. Plán expanze do roku 2020 je plus dalších 20 zemí. V Portugalsku – svou velikostí a strukturou podobné zemi jako je např. ČR – má master franchisový partner nyní celkem 71 center a plánuje další otevření.

Vzhledem k mezinárodním kontaktům na výrobce aut, velmi výhodným nákupům náhradních dílů a pneumatik, jakož i praxí prověřenému know-how dosahují servisy MIDAS cen až o 25% nižších než je běžná konkurence na trhu. S cílem posílit svoji pozici jedničky na světovém trhu investuje MIDAS značné částky do vývoje technologie a stávajících servisních postupů, rozvoje softwaru i zvyšování kvalifikace pracovníků, tak aby úroveň služeb odpovídala nejnovějším potřebám zákazníků a světových automobilek. MIDAS nabízí servis nejen běžným a známým značkám automobilů, ale i vozidlům hybridního typu, plně elektrickým vozům a vozům s umělou inteligencí.

MIDAS je v ČR a na Slovensku  prostřednictvím francouzského master-franchisanta exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery pro český a slovenský trh. Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. .

 

Tcollege

Tcollege Logo mit Zusatz 

Švýcarská kvalita vzdělávání a doučování dětí přichází i do České republiky a na Slovensko

Tcollege - franchisový systém – specialista v oblasti doučování cílové skupiny dětí v základních školách, přichází na český trh po 20 letech pozitivních zkušeností a úspěšného rozvoje ve Švýcarsku. Osvědčený vzdělávací koncept se švýcarskou kvalitou, založený v roce 1999, nabízí doučování v malých skupinách 2 – 5 žáků nebo individuální studijní program šitý přímo na míru s vlastním lektorem.

Cílem doučování je především pomoci dětem vylepšit školní výsledky, kompenzovat nedostatky školní výuky, zdokonalit potřebné znalosti a v neposlední řadě snížit jejich stresovou zátěž. Současně jim má  pomoci získat zpět vlastní sebedůvěru a chuť podílet se na školní výuce a vzdělávání.

Špatný prospěch není často správným hodnocením dětí a nevypovídá o jejich reálných schopnostech a možnostech. Problémy ve škole často působí nevhodný pedagog, špatná komunikace či ostych před spolužáky. Proto klade koncept TCollege velký důraz na rozbor příčin neúspěchu dítěte v úzké spolupráci s rodiči.  Jeho cílem je najít nejefektivnější řešení pro každého žáka podle jeho schopností, stupně jeho vyspělosti, motivace, mentálních a jiných možností.

Výuka probíhá ve vlastních prostorách společnosti Tcollege a je zajištěna pečlivě vybranými a vyškolenými lektory s vysokou kvalifikací. Používané a praxí ověřené učební metody a materiály odpovídají nejnovějším poznatkům ve vývoji vzdělávání. Učební lekce pro děti a studenty v délce 45 minut  jsou velmi profesionálně a kvalifikovaně připraveny.

Je statisticky dokázáno, že stále více dětí využívá možnosti doučování v průběhu své školní docházky. Část žáků využívá této odborné pomoci pouze krátkodobě, někteří potřebují odbornou podporu dlouhodobě. Očekávané výsledky se dostavují poměrně brzy a mají dlouhodobější charakter.

České republice probíhá doučování ve většině případů na individuální bázi nabídky a poptávky. Systémové řešení, které nabízí TCollege, na trhu chybí a určitě bude v této oblasti vzdělávání pozitivním přínosem a zajímavou podnikatelskou možností.

TCollege hledá master-franchisového partnera pro Českou a Slovenskou republiku s odpovídajícím profilem a praktickými zkušenostmi z oboru vzdělávání dětí nebo dospělých.

Pro master-franchisanta nabízí nejen velmi kvalitně připravený franchisový balík, který kromě jiného obsahuje analýzu českého a franchisového trhu, modelový business plán a kompletní návrh na vybudování školy Tcollege, analýzu konkurence na trhu, velmi kvalitní systém přípravy a vzdělávání všech pracovníků, zejména lektorů, koncept prověřených marketingových aktivit na regionální i celostátní úrovni, praxí prověřené know-how, které je zdokumentováno ve franchisových příručkách a manuálech, velmi kvalitní IT-systém, ale i další průběžnou péči o master-franchisanta a podporu jeho aktivit na českém a slovenském trhu,  pravidelná setkávání a optimalizaci vzdělávacích metod.

Franchisové poplatky jsou sníženy o 50% po do dobu prvních 12 měsíců jeho činnosti na českém a slovenském trhu.

Franchisový systém Tcollege je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá franchisové partnery. V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems:  Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. .

 

Logiscool

 
 
 
 
350x220 Logiscool logo EN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LOGISCOOL – nový franchisový koncept z Maďarska pro děti od 6 let v oblasti IT, programování a inteligentních počítačových her.

Vytvoření franchisového konceptu logiscool bylo motivováno stoupajícím zájmem a poptávkou na trhu v oblasti digitalizace, programování a znalostí v oblasti informačních technologií (IT). Již v prvním roce po svém vzniku – 2014 -  zaznamenal tento systém mimořádný úspěch a zájem ze strany rodičů a dětí, stejně jako franchisových partnerů pokud jde o získání franchisových licencí. 

Dnes má koncept logiscool více než 80 specializovaných škol v 11 zemích: Maďarsko, Rumunsko, Španělsko, Německo, Švýcarsko, Česká republika a Slovensko, USA, Mexiko, Bulharsko a Srbsko.

V České republice jsou již 2 školy Logiscool! 

Master-franchisant pro Českou a Slovenskou republiku otevřel slavnostně svou pilotní školu v květnu 2019 v Praze 13. Druhá škola v Praze 3 již existuje od září 2016.

Rodiče hledají pro své děti ve věku od 6 do 15 let možnosti, které by eliminovaly nebo tlumily negativní vlivy na jejich děti v oblasti brutálních a násilnicky orientovaných computerových her na internetu. Protože nabídka těchto her na trhu a na internetu stále stoupá a je čím dál tím více rafinovanější, je jen velmi obtížné ochránit děti od těchto negativních tendencí.

Poptávka po zvyšování kvalifikace a znalostí v oblasti IT stoupá celosvětově každoročně o 12%. Logiscool nabízí pro děti v uvedených věkových kategoriích velmi kvalitně vyvinutý a propracovaný systém pro tvorbu vlastních počítačových programů a inteligentních her.

Po absolvování kurzů logiscool mohou děti vytvářet své vlastní programy, hry, apps a nebo různá videa.

Franchisoví partneři logiscool nemusí znát problematiku programování a nebo být odborníci v IT-oblasti. Ve svých školách většinou zaměstnávají studenty nebo externí experty pro každou odbornost.

O prázdninách jsou rodičům a dětem nabízeny příměstské letní tábory, kde jsou kromě zábavy prohlubovány i znalosti v oblasti digitalizace, programování a IT-techniky.

Logiscool je největší franchisová síť svého druhu v Evropě. V současné době se pravidelně zúčastňuje kurzů tohoto vynikajícího franchisového konceptu více než 20.000 dětí. Koncept získal již 2 ocenění jako nejlepší franchisový systém v oblasti IT a programování pro děti. Většina dětí a rodičů konstatovala, že školní výuka je v této oblasti téměř ve všech zemích nedokonalá, nekvalitní a neodpovídá aktuálním trendům a potřebám trhu. Tato skutečnost, poptávka na trhu a vývoj ve všech hospodářsky vyspělých zemích je motivuje k tomu, dát své děti do škol franchisového konceptu logiscool.

Logiscool hledá prostřednictvím společnosti AVEX systems na trhu v České a Slovenské republice nové franchisové partnery, kterým nabízí nejen praxí prověřený koncept, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku, který kromě jiného zahrnuje velkou podporu franchisantů před, jakož i po otevření nové školy, společný výběr vhodné lokality, podrobné plánování škol, vč. business plánu na období 3-5 let s prognózou na 10 let, zajištění kompletního vybavení škol a důkladné zaškolení všech pracovníků, včetně jejich výběru. Logiscool navrhuje i velmi nápaditou marketingovou strategii a reklamní kampaně zaměřené především na získávání nových studentů. Součástí podpory franchisora je i pravidelný controlling – společné roční finanční plánování, analýza dosažených výsledků a řada dalších služeb.

Franchisový systém logiscool je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá franchisové partnery. V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems:  Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. . Více informací najdete i na www.logiscoolfranchise.com a nebo www.logiscool.com/cz.

 

 

 

M Room

M Room

 M ROOM  – Největší evropský franchisový koncept tzv. Barber Shops  z Finska míří na český a slovenský trh!

Franchisový koncept zaměřený výlučně na pánskou klientelu nabízející profesionální a kvalitní péči o vlasy a vousy vznikl jako společný nápad dvou kadeřníku v r. 1998 ve Finsku. Jak se ukázalo, přesně vystihli rostoucí trend, který se v té době začal objevovat - zájem mužů o nový životní styl, ke kterému patří i zvýšená péče o vlasy a vousy. Na rozdíl od klasických kadeřnických salónů, které byly zaměřeny výhradně na potřeby žen, vznikla místa, kde se tradiční holičství či lazebnictví mísí s moderními prvky a tvoří tak dokonalou harmonii nabízející pánským klientům kromě střihání a úpravy vlasů a vousů i místo pro relax, odpočinek, sklenku whisky či šálek dobré kávy. Příjemný dojem dotváří elegantní styl, ve kterém je navržen celý design salónů M Room.

Stručný vývoj M Room:

 •  M Room - koncept největší sítě Barber Shops - pánského holičství v Evropě – byl  vytvořena 2 finskými mistry světa v soutěži kadeřníků v Soulu.
 • Franchisový koncept vznikal v letech 2008-2010 v Tampere,
 • V období let 2011-2013 expandoval M Room velmi rychle na domácím finském trhu.
 • V letech 2014 - 2017 postupně vstoupil do dalších zemích, kde získal velmi brzy velké  množství zákazníků a značnou oblibu.
 • V současné době působí tento franchisový koncept kromě Finska, dále ve Švédsku,  Estonsku, Litvě, Německu, USA, Norsko a Dánsku.
 • V provozu je celkem 80 M Room Barber Shops.
 • V roce 2018 bylo rozhodnuto expandovat s tímto velmi úspěšným a prověřeným  konceptem do dalších zemí Evropy a světa.

Hlavní zaměření a oblasti služeb:

HAIR -     Péče o vlasy
SKIN -     Péče o pleť
BEARD - Péče o vousy
STYLE -  Vytváření osobního stylu mužů     

Nadstandartní péče o vlasy a vousy je zajištěna i použitím vlastní velmi kvalitní profesionální kosmetiky. Kadeřníci Vám poradí jaký druh stylingu se hodí právě pro Vás a Vaši osobnost, jaký střih vlasů zvolit na doma, pro volný čas a nebo do práce a jakou si k tomu vybrat vhodnou kosmetiku.

Pokud budete se službami spokojeni, můžete se rozhodnout i pro roční členství v systému M Room s různými výhodami pro jejich držitele.

Co franchisový koncept M Room zájemcům o licence nabízí?

 • M-Room nabízí velmi kvalitní, praxí prověřený franchisový koncept ve formě  uceleného a propracovaného franchisového balíku.
 • Na rozdíl od klasických kadeřnických salónů zaměřených většinou pro ženy  nabízí koncept M Room pánské holičství s moderními prvky naplňující nároky   mužů na nové služby.
 • Možnost provozování vlastního Barber Shopu s pomocí velmi úspěšného a  prověřeného obchodního modelu formou franchisy.
 • Relativně velmi nízká investiční náročnost provozoven M Room!
 • Rychlá návratnost investic a velmi zajímavá rentabilita vlastního vloženého  kapitálu.

Hledáme master franchisanta pro Českou a Slovenskou republiku:

Po úspěšném nástupu na německý trh přichází tento koncept i k nám a prostřednictvím svého exkluzivního zástupce společnost AVEX systems hledá  master-franchisanta pro Českou a Slovenskou republiku.

M Room hledá zájemce o franchisové podnikání, kteří:

 • Chtějí rozvíjet svůj vlastní podnik.
 • Mají prokazatelné podnikatelské zkušenosti.
 • Mají dostatečnou finanční způsobilost k realizaci dlouhodobého projektu.
 • Zkušenosti z tohoto oboru podnikání nejsou podmínkou. M Room má velmi dobře   připraven koncept přípravy a zaškolení jak master-franchisanta tak všech   franchisových partnerů.

Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems – Ing. Aleš Tulpa: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. , která exkluzivně M Room v České a Slovenské republice zastupuje.

Další informace najdete i na: www.avexsystems.cz a nebo na webu M Room: https://mroom.com/.

 

PRESSTO

PRESSTO

 

Specifikace: 

Pressto - světový lídr v oblasti čistíren vstoupil úspěšně i na český trh!

Mezinárodní franchisový řetězec Pressto založený v r. 1994 v Madridu je světovým lídrem v oblasti čistírenských služeb. Působí na 5 kontinentech a ve 27 zemích, kde provozuje 42 vlastních a 520 franchisových čistíren. Tento franchisový systém je tedy v praxi velmi dobře prověřen a vyzkoušen.

Cílem společnosti je vysoká kvalita, rychlost a rozsáhlá nabídka služeb, osobní přístup k zákazníkovi, odlišení se od stávající konkurence na trhu a v neposlední řadě respektování životního prostředí v rámci všech používaných procesů.

Pressto zaručuje franchisovým partnerům a zájemcům o spolupráci rozsáhlou počáteční i průběžnou podporu při jejich podnikání. Zejména tento koncept nabízí pomoc při vyhledávání míst pro budoucí čistírny, analýzu spádové oblasti každé provozovny, přípravu otevření, profesionální zaškolení všech pracovníků,  rozsáhlou marketingovou podporu a celou řadu dalších služeb. Relativně nízká počáteční investice nabízí franchisantům velmi zajímavou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu a vysokou úspěšnost v tomto podnikání.

Pressto používá vlastní čistící programy - BACTEROCIDY a ANTIALERGENY, které umožnují zajistit maximální čistotu při zachování původního stavu oděvů. Chemické čistění prostřednictvím uhlovodíku pak umožňuje vysokou kvalitu čištění speciálních oděvů, jako např. oděvů z kůže, s nestandartními doplňky, apod.

Pressto nabízí ve srovnání s konkurencí na českém a slovenském trhu největší nabídku různých služeb! Kromě čištění, praní a žehlení oděvů, poskytuje zákazníkům čištění peří, kufrů, obuvi, různých tašek a kabelek, golfových bagů, kůží všeho druhu, dětských kočárků, koberců a helem. A to vše velmi příznivé ceny.

Při čištění se používají vlastní osvědčené procesy a čistící produkty, které zajišťují nejlepší výsledky. Pressto neustále vyvíjí a aktualizuje nabídku a portfolio služeb, které reagují na požadavky klientů. Z těchto podnětů vznikl například i další úspěšný koncept společnosti, tzv. pressto + plus, což jsou samoobslužné prádelny, které jsou často integrovány v rámci klasické čistírny. Zákazník se může obsloužit sám nebo požádá o asistenci obsluhu čistírny, která mu vyprané, vyžehlené a vakuově zabalené prádlo připraví k vyzvednutí nebo dopraví do jeho domova. Standartní službou konceptu je i dostupnost čistíren prostřednictvím různých APPs-aplikací, telefonu, webu a sociálních sítí.

AVEX systems vyhledal pro koncept pressto master-franchisového partnera pro Českou a Slovenskou republiku, který otevřel v Praze v červenci 2017 první pilotní provozovnu. V současné době provozuje Pressto 2 vlastní pilotní provozovny v Praze – Malešicích a Jinonicích (Waltrovka). Otevírání dalších – vlastních a franchisových – provozoven se připravuje.

Hledáme nové franchisové partnery pro ČR a Slovensko

Franchisový systém Pressto je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která nyní hledá nové franchisové partnery, kteří chtějí spojit svou budoucí podnikatelskou činnost s tímto velmi atraktivním a lukrativním konceptem, který nabízí největší nabídku svého druhu na českém a slovenském trhu, rychlou návratnost investic, zajímavé zisky a relativně velmi vysokou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu. 

Zájemci ze Slovenska se mohou ucházet i o tzv. sub-master-franchisu pro slovenský trh.

Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems – Ing. Aleš Tulpa: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. - www.avexsystems.cz. Další podrobné informace k tomuto franchisovému konceptu najdete i na webu společnosti PRESSTO: https://www.presstocistirna.cz/.

 

BALONY.EU


Balony.eu

 

BALONY.EU – vyhlídkové lety balonem

 

Franchisový koncept je určený primárně pro piloty horkovzdušných balonů, ale mohou ho provozovat i ostatní podnikatelé, kteří mají o toto dobrodružství zájem. Centrála disponuje dostatečným zázemím i zkušenostmi a je připravena poskytnout potřebný výcvik k získání pilotního průkazu. 

Franchisor je největším poskytovatelem vyhlídkových letů v České republice. Jeho dobré jméno a velmi kvalitní služby jsou k dispozici všem zájemcům o balonové létání kdekoliv v ČR, SR, ale i v zahraničí.

Systém je otevřený i pro stávající provozovatele vyhlídkových letů balonem, kteří se tak mohou (po splnění kvalitativních podmínek) přiřadit k síti provozovatelů pod značkou BALONY.EU. 

Franchisa je k dispozici v několika verzích, odstupňovaných podle investice budoucího franchisanta do "výrobních prostředků" (balony, doprovodná vozidla, plyn, navigační technika, ...).

 

 

Pro více informací: www.balony.eu 

 

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Partneři

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
prev
next

partner

News image

                                         

AVEX SYSTEMS

News image

  AVEX SYSTEMS Partner v oblasti zrostředkování exportu a importu franchisových systém...

www.podnikani-franchising.cz

News image

  Internetový časopis, který se věnuje problematice franchisingu a podnětům pro všechny p...

www.topfranchising.cz

News image

   Franchisingový portál, který poskytuje kvalitní informace k franchisovému podnikání ...

ŠKOLA FRANCHISINGU

News image

Poradenská kancelář je garantem projektu, na kterém spolupracuje s Franchise & Retail Ac...

Aktuální nabídka franchis

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
prev
next
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image