logologo4

  Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)French (Fr)
Aktuality

PF 2023

News image

                                    .

Celý článek

PF 2023

News image

                                    .

Celý článek

PF 2023

News image

                                    .

Celý článek

FRANCHISING FÓRUM 2022 on-line

News image

        Od 1.11. - 30.11.2022 on-line na www.franchisinforum.cz probíhá virtuální konference Franchising Forum 202...

Celý článek

Školení pro začínající i pokročilé

News image

  PRAHA   24.11.2022 od 10.00 hod.   Získáte informace o následujících tématech: Co všechno by měl budoucí franchi...

Celý článek

More in: Aktuality

Obchod

Marina Rinaldi

Marina_RinaldiV roce 1980 se v rámci oděvního koncernu MaxMara Fashion Group rodí značna Marina Rinaldi určená pro ženy s velikostí větší než 46.

Cílem této značky je plnoštíhlé ženy oblékat, ne pouze zahalit, myslí na jejich vkus, představy a konečně i na to, jak uspokojit jejich přání být oblečené žensky a podle módy.

V současné době Marina Rinaldi více než kdy předtím znamená módu a ne jen “pohodlé velikosti”. Znamená kvalitu materiálů. Styl. Žena Marina Rinaldi se necítí uzavřená ve svém oblečení. Cítí se elegantní.

Marina Rinaldi  oslovuje ženu všestrannou a snaží se uspokojit její potřeby obléci se pro různé příležitosti.

Vznikají proto různé kolekce:

Giorno - formální městský styl.

Elegante - večerní modely pro každou příležitost.

Voyage - praktické cestovní modely, pohodlné, nemačkají se a jsou stále elegantní.

Sport - mladistvá kolekce pro volný čas, použitými materiály jsou denim a stretch, vždy kvalitně zpracované.

Blue Label - nezbytné základní modely pro každou sezónu, ale vždy v souladu s modními trendy.

www.marinarinaldi.com

http://maxpraga.cz

 

Marella

Logo_Marella_finalMarella je součástí italského holdingu Max Mara Fashion Group. V roce 1973 se zrodila první značková kolekce a v roce 1988 byla založena samostatná společnost. Její cíle jsou zaměřeny na uspokojení klientů, kteří požadují zajímavou image a kvalitní výrobek. Zároveň kladou velký důraz na to, aby cena odpovídala kvalitě zboží. 

Marella je značka s vlastními různorodými kolekcemi, které uspokojují moderní klientku a vycházejí vstříc jejím potřebám. Je vždy pozorná a citlivá ke změnám stylů a náladám ve společnosti, je vždy schopná nabídnout nové nápady pro různé příležitosti.

Vedle hlavní kolekce Marella každou sezónu příchází i s kolekcí Marella Tricot, která podtrhuje radost z oblékání se do pletáže. Pro neformální příležitosti připravuje kolekci Marella Sport, zatímco pro elegantní chvíle jsou určeny modely kolekce Marella Oro. Nejaktuálnější módní trendy jsou zastoupené v kolekci Lato B. Všechny kolekce dotváří samostatná linie Marella Accessori – doplňky.

Marella má ve světě 84 značkových obchodů ve všech hlavních světových metropolích. Dalších 97 boutiků se nachází v prestižních obchodních domech. Nabídku této značky doplňuje 1.470 víceznačkových obchodů v Itálii a ve světě.

www.marella.com

http://maxpraga.cz

 

VAVRYS

 

VAVRYS_-_logo

Český franchisový koncept se sportovním oblečením a ostatními sportovními potřebami, který je postaven na 10 kvalitních sportovních a outdoorových značkách. Nejznámější je značka CRAFT. Pilotní prodejna je nedaleko nákupního centra Anděl na Novém Smíchově a má za sebou roční úspěšný provoz. Franchisor nabízí kvalitní know-how a zaškolení.

 

www.vavrys.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOLODOOR

     SOLODOOR new

  

Franchisový koncept prodejen  interiérových dveří a zárubní

SOLODOOR nabízí jedinečný design prodejen velmi snadno odlišitelný od konkurence. Prodejny mají jednotný vizuální styl vyznačující se zejména komfortní a přehlednou prezentací nabízeného sortimentu. Zařízení prodejen bylo speciálně vyvinuto pro franchisový koncept SOLODOOR a a bylo úspěšně ověřeno provozováním několika vlastních prodejen s různou prostorovou dispozicí. Naše řešení je univerzálně aplikovatelné do různých typů prostorů.

Pro zájemce o podnikání v tomto oboru nabízí franchisor komplexní návrh dispozičního řešení Vašeho obchodního prostoru s vizualizací cílového stavu. Po vzájemném odsouhlasení projektu prodejny Vámi ji samozřejmě pomůžem také kompletně zrealizovat včetně nezbytného vybavení vzorky nabízených výrobků.

Koncept je vhodný jak pro začínající podnikatele, tak pro již etablované specializované prodejny dveří a zárubní ... pro všechny, kteří si uvědomují situaci na trhu a ví, že bez silného partnera, pevných obchodních vazeb a společného marketigu jako samostatní podnikatele dlouhodobě neuspějí. Síť prodejen SOLODOOR nabízí svým franchisantům excelentní obchodní podmínky, marketingovou podporu, zázemí silné společnosti, on-line poradenství, školení,  ... stručně opravdové partnerství, které vám přinese radost z podnikání a perspektivu úspěchu.

Více informací ke konceptu najdete v náborovém letáku nebo kontaktujte ředitele společnosti SOLODOOR CENTRUM s.r.o., který řídí síť vlastních a franchisových prodejen:

Stanislav Malohlava

ředitel společnosti

SOLODOOR CENTRUM s.r.o.
Cejl 494/25
602 00 Brno
Česká republika

tel.: +420 601 102 354

mailto: Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann.

www.solodoor.cz/cs/franchisova-centrala/

Společnost zapsána u Krajského soudu v Brně, oddíl C vložka 80430

 

Solo a

Solo b

 

 

solo c

solo d

 

 

 

 

 

Rifle

rifleRifle je nejstarší italskou denimovou značkou založenou v roce1958 bratry Fratini. Dva podnikatelé, kteří dovozem amerických jeansů rozšířili jako první kulturu jeansů v Itálii vlastní tuto značko. Od té doby Rifle nezanikly...

V roce 1968 se Rifle stává první značkou, která zcela legální cestou vstupuje do východní země Československa jako státní podnik.

Dnes se Rifle prodává v 700 multibrandových  prodejnách, ve dvou Rifle Store, v deseti corner store, několika outletech a jednom factory store.

Základem kolekce Rifle je total look, který zahrnuje svetry, trička a hlavně kalhoty. Kromě příležitostné extérní spolupráce, má vlastní tým designerů a stylistů, protože Rifle věří, ze nejlepších výsledků lze dosáhnout díky práci stálého týmu.

V České republice je značka Rifle přítomna v Praze s jedním outletovým obchodem a v dalších městech v obchodech multibrand.

www.riflejeans.com

 

Liu jo

liu_loSpolečnost Liu·Jo vznikla v roce 1995 v Itálii, ve městě Carpi nedaleko Modeny, když její zakladatelé bratři Marchiovi vytvořili první kolekci svetrů.
Firmu dnes v Itálii zastupuje cca 80 monobrandových prodejen jak přímých, tak franchisingových, a dále 800 nezávislých multibrandových prodejen.
V zahraničí je to přibližně 70 monobrandových a 1000 multibrandových obchodů v Evropě a Asii.
Produkt Liu·Jo je velmi oceňován pro svůj vztah kvalita – cena a také pro nové hodnoty, které stále přenáší zákazníkům. Klientka Liu·Jo je žena přímočará, od mladé dívky až k padesátileté neformální dámě.
V České republice je Liu·Jo zastoupena jedním franchisingovým obchodem v Praze a v Brně.
Další prodejny jsou v Olomouci a na Slovensku (multibrandy v Bratislavě a v Košicích).
Linie Liu·Jo:
Liu·Jo Collection
Liu·Jo Jeans
Liu·Jo Junior
Liu·Jo Accessories
www.liujo.it
 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Partneři

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
prev
next

BRAND&STORIES

News image

Prestižní časopis, který se věnuje "značkám"a obchodním konceptům. Součástí tohoto časopis...

AVEX SYSTEMS

News image

  AVEX SYSTEMS Partner v oblasti zrostředkování exportu a importu franchisových systém...

www.podnikani-franchising.cz

News image

  Internetový časopis, který se věnuje problematice franchisingu a podnětům pro všechny p...

www.topfranchising.cz

News image

   Franchisingový portál, který poskytuje kvalitní informace k franchisovému podnikání ...

ŠKOLA FRANCHISINGU

News image

Poradenská kancelář je garantem projektu, na kterém spolupracuje s Franchise & Retail Ac...

Aktuální nabídka franchis

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
prev
next
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image