La Chinata

Lostak La Chinata

La Chinata - krátce z velmi úspěšné historie:

Historie La Chinata začíná v roce 1932, kdy naši předkové začali lisovat olivy pocházející z okresu Sierra de Gata ve Španělsku. Tehdy se olej získával velmi jednoduchým způsobem. Olivy se vkládaly do kamenných mlýnů, kde se drtily, čímž se získala pasta. Ta se následně lisovala, aby se vytlačil olej.

Dnes používáme nejmodernější systémy mletí a lisování, které přestože jsou stále čistě mechanické, dokážou vylisovat z oliv mnohem větší množství oleje čistým a kontrolovaným způsobem tak, aby se zaručila kvalita extra panenského olivového oleje.

Jsme si vědomi rostoucího zájmu našich zákazníků o konzumaci zdravých a přírodních potravin, a proto již několik let vyrábíme v rozsáhlém sortimentu řadu produktů, které nabízíme pod značkou "La Chinata Selecciones de Gurmets". Jsou to především produkty vyrobené z našeho nejlepšího extra panenského olivového oleje. K tomuto špičkovému produktu nejvyšší kvality jsme přidali i ocet, med, různé soli a další výrobky.

Pokračujeme v použití olivového oleje antickými civilizacemi a vyvinuli jsme rozsáhlou řadu kosmetických produktů založených na přirozených vlastnostech extra panenského olivového oleje. Naše obsáhlé zkušenosti - čtyř generací - s výrobou panenského olivového oleje nám poskytují potřebné know-how a informace o tomto produktu, který využíváme i jako ryze přírodní složku pro výrobu kosmetický výrobků.

Kromě výše uvedeného reagujeme i na požadavky moderní gastronomie a již mnoho let zkoumáme proces smažení na různých olejích. Výsledek tohoto výzkumu jsme uvedli na trh v podobně různých rostlinných olejů pro profesionální použití, které jsou určené k pokrytí potřeb smažení všeho druhu v restauracích a v potravinářském průmyslu.

La Chinata – v číslech:

Náš roční obrat dosahuje v posledních letech cca. 12 milionů eur a náš vývoz představuje přibližně 10% celkového obratu.

La Chinata stáčí v současné době asi 6 milionů litrů oleje (z toho cca. 2,5 milionů extra panenského olivového oleje a asi 3,5 oleje ze semen). Tyto údaje každoročně zveřejňuje Národní asociace podniků stáčejících jedlé oleje (ANIERAC), jejímž členem je i La Chinata.

Objem stáčeného extra panenského olivového oleje nás řadí mezi 10 nejvýznamnějších španělských podniků v tomto segmentu trhu.

V současnosti jsem aktivní v 21 zemích (většinou evropských, ale také některých amerických a asijských). Naše obchodní politika se soustředí na distribuční síť našich produktů. Vždy hledáme velmi dobré umístění všech prodejen. Jsme velmi dynamický, agilní a pružný podnik. Máme velký zájem o neustálé zlepšování a učíme se každý den jak od našich zákazníků, tak od našich dodavatelů, proto věříme, že jsme dobrá investice do budoucna pro jakéhokoliv master franchisového a nebo franchisového partnera, který bude mít zájem s námi spolupracovat.

La Chinata – v Česku a na Slovensku:

Master franchisant pro český a slovenský trh zahájil činnost v roce 2016.
Centrála a vlajková – vzorová – prodejna La Chinata je v Brně, kde se nachází i franchisová systémová centrála.
Další prodejna je již více než 2 roky úspěšně provozována v Ostravě.
V letošním roce byla podepsána franchisová smlouva na první prodejnu na Slovensku – v Bratislavě. Otevření je plánováno v polovině roku 2019.
V přípravě je i internetový prodej sortimentu La Chinata v ČR a na Slovensku.

Co nabízí La Chinata pro franchisové partnery v České a Slovenské republice:

Kompletní know-how zdokumentované v celé řadě příruček a manuálů
Územní exkluzivita v daném městě či lokalitě – ve spádové oblasti každé prodejny
Poradenství s výběrem správné lokality a optimálním uspořádáním prodejny.
Podpora při zařizování (návrh vnitřního designu, vybavení na klíč, apod.)
Školení pro prodávající personál i franchisanty – počáteční i průběžné
Prodejní a marketingová podpora před a po otevření každé prodejny
Marketingová podpora známé značky na trhu a praxí prověřené reklamy (média, internet, PR, aj.).
Marketingové materiály – potisky na výlohy a v prodejně, logo, různé brožury, letáky, články.
Webové stránky.
Kontaktní osoba pro zájemce o franchisové licence:
Ing. Aleš Tulpa – exkluzivní zástupce pro český a slovenský trh
AVEX systems s.r.o., Praha 4, Písnické zahrady 44
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil: 724 007 505
web: www.avexsystems.cz
web – La Chinata: www.lachinata.cz

 

Naši partneři