Kurzy

Franchise & Retail Academy a poradenská kancelář RNDr. Jiřího Lošťáka otevřela další ročník úspěšného projektu.

Zahájení proběhne 9/2023 a ukončení je plánováno na 2/2024.
Přihlásit se můžete na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Přihlášení je případně možné i na jednotlivé bloky, telefonicky na čísle 603 203 828 (p. Krajča) nebo 606 392 348 (p. Lošťák).

Počet míst je omezen! Po dohodě s pořadateli je možné rozložení platby.
  • Představit na příslušné úrovni znalostí o franšízingu a schopnosti, které jsou nutné při rozvoji franchisové sítě sjednotit vzájemný a strategický přístup ve využívání franchisingu posluchačům prostor pro diskuse a výměnu zkušeností dát absolventům školy návod, jak zdokonalit nebo vytvořit franchisový koncept pro svou firmu
  • zájemce o franchising (člověk, který chce podnikat formou franchisingu a zajímá se o nabízené koncepty) zaměstnanec/manager franchisingové centrály, který se chce zlepšit ve znalostech o franchisingu, příp. porovnat své znalosti s jinými nebo hledat ve škole nové podněty a inspiraci podnikatel, který zvažuje rozšíření své sítě provozoven formou franchisingu nebo převedení části své sítě na franchisingový koncept student/absolvent VŠ nebo SŠ, který se chce dále specializovat na franchisingové podnikání manažeři bank, právníci, IT specialisté apod., kteří poskytují služby franchisovým sítím s cílem porozumět více franchisingu a dokázat přizpůsobit nabídku aktuálním moderním trendům ve franchisingu novináři, publicisté, odborní redaktoři, tlumočníci s cílem získat hlubší znalosti o franchisingu všichni, kteří nosí v hlavě zajímavý koncept a hledají vhodnou cestu k jeho realizaci formou franchisingu
  • Celá škola bude probíhat formou osmi jednodenních bloků, probíhajících vždy ve čtvrtek v prostorech Image Office, Krakovská 9, Praha 1.
  • Zahájení proběhne 9/2023 a ukončení je plánováno na 2/2024.
    Přihlásit se můžete na e-mailu info@franchising-academy.cz nebo lostak@lostak.cz.
    Přihlášení je případně možné i na jednotlivé bloky, telefonicky na čísle 603 203 828 (p. Krajča) nebo 606 392 348 (p. Lošťák).

    Počet míst je omezen! Po dohodě s pořadateli je možné rozložení platby.
JL

kurz

Naši partneři